our vision

نگرش و مزیت های رقابتی کلارو

1. قیمت مناسب

کلارو بهترین قیمت را در میان برندهای معتبر کابینت داراست.از برند کلارو نمی توانی خرید نکنی.ما در کلارو قیمت نهایی و کلی به مشتری می دهیم و در هنگام قرارداد متمم آن را برای تولید آماده می کنیم.

2. دست ساز

تولید در کلارو برای هر مشتری سفارشی انجام می پذیرد،نه به صورت سری کاری،از تمامی مراحل تولید تا ساخت و نصب برای مشتری فیلم برداری و به ایشان ارائه می گردد، پرسنل با سابقه و آموزش دیده توان ساخت سفارش مشتری را داراست،نام مشتری بر روی کار حک می شود.تلاش می کنیم تا بهترین کاری که از دست ما برمی آید انجام دهیم.

3. سبک کلارو

همه ی رفتارها و تفکرات پرسنل و فضای مجموعه کاملن کلارویی است،یعنی هر جا پرسنل ما قدم می گذارند خط و ربط کلارو پدیدار می شود و هر فردی به محض ورود به مرز کلارو با فضا آن آشنا شود.هر کس باید در جایگاه خودش بهترین خودش باشد.سبک ما براساس شناخت و واکنش مشتریان از ما شکل می گیرد.رنگ سبز کلارویی،لباس خاص پرسنل،لوازم کلارویی و خط و ربط کلارو در همه جا دیده می شود.هدیه کلارو به مشتریان عشق و انرژی است که از جانب کلیه پرسنل در محصول نهایی به فضای کار و زندگی شما همراه با لبخندی سبز هدیه داده می شود.از کارکنانمان مراقبت می کنیم تا آن ها مراقب مشتریان مان باشند.به یکدیگر اعتماد می کنیم و احترام می گذاریم و از یکدیگر حمایت می کنیم. بیشتر تحسین می کنیم تا انتقاد.

4. فروشگاه و کارخانه تولیدی

ما دارای فروشگاه مرکزی بزرگ با موقعیت خوب هستیم که در کنارآن  در حال افتتاح شعبات مختلف درون و برون مرزی فروشگاهی و احداث کارخانه تولیدی جدید هستیم.

5. پاسخگویی قبل از بیان

هیچ کس به اندازه ما برای مشتری تلاش نمی کند، قبل از آن که مشتری نیازهای خود را بیان کند ما به همراه کلیه اعضاء و تیم کلارو پاسخ گو تمام خواسته های مشتری هستیم.دیده شدن این تفکر در طراحی ها،اتاق فکر،نوآوری و خلق کابینت های جدید دیده می شود.پر از انرژی و نوآوری و اولین برای مشتری هستیم.از نقاط قوت مان برای ارائه خدمات و محصولات به مشتری هایمان استفاده می کنیم که هیچ از یک رقبا نتوانند با ما رقابت کنند و حسرت مارا بخورند.بیش تر از هر فرد دیگری مشتری را درک می کنیم.

6. جزء سبک زندگی

با مردم طوری رفتار می کینم که دوست داریم با ما رفتار شود،در عین سادگی با مشتری مثل پادشاه رفتار شود و به او حس پادشاهی بدهیم.ما به مشتری چیزی را ارائه می دهیم که جزء سبک زندگی اوست و با آن بتواند اطرافیان خود را مجذوب کند.

7. رویکرد مردمی

محصولات و خدمات ما فقط برای شما به صورت مخصوص انجام می شود نه شخص دیگری تا به خواسته های خود برسید و اگر خواسته های شما در انتخاب نهایی شایسته سلیقه شما نبود با صداقت آن را به شما می گوئیم.

8. توجه مادر به فرزند

نگاه ما به مشتری از روی عشق است و خدماتی که ما ارائه می دهیم با احترامی صادقانه همچون هدیه ای است که از یک عنصر زمینی به اسم چوب به خداوند هدیه می کنیم.

9. در دسترس بودن

کلیه پرسنل مجموعه باید در ارتباط کامل با یکدیگر و کارفرمایان باشند وهمراه با همدلی و همکاری، خود را با تمام سیستم آنلاین مجموعه به روز و در ارتباط نگه دارند.این مجموعه ها شامل CRM  و VOIP می گردد.هم چنین کلیه اعضاء باید جهت رهبری و 5 مرحله یادگیری تحت آموزش قرار گیرند.

10. اشتیاق فراوان

اشتیاق سوزان مجموعه کلارو رسیدن به جایگاه اول در ایران و سپس در منطقه می باشد.آرمان ما گذراز هولدینگ و رسیدن از آن به ابر شهر کلارو است.

11. بینش بالا

جهانی فکر کنیم،منطقه ای عمل کنیم.به عنوان مثال کلیه پرسنل و طراحان مجموعه با بازدید سالانه از نمایشگاه های خارجی و ایرانیزه کردن ایده های جدید به خواست و سلیقه مشتریان طراحی دکوراسیون منزلشان را انجام می دهند.این امر در کنار استاندارد های جهانی برای تولیدات ما عرضه می گردد.بیشتر شنونده هستیم و اطلاعات را با هم در میان می گذاریم تا مورد استفاده قرار گیرد.

12. خارج از چهارچوب باش

از استانداردهای روتین معمول صنعت کابینت فاصله بگیریم و با نگاه بهترین بودن به خلاقیت و نوآوری برای ایجاد یک راه و رسم خاص برسیم.ایجاد یک امایی و علامت سوال برای همه گان در جهت رسیدن به ساخت یک فرهنگ جدید.

13. یا متفاوت باش یا بمیر

یک کار متفاوت درست کن یا هیچ کاری را درست نکن.در کنارهم در تمام نگرش ها متفاوت باشیم،گذشته رو فراموش و آغاز کن.به خود آی  درونت ایمان داشته باش،ایمان راسخ، بخشنده باش،مهربانی و عشق را سرلوحه زندگی خود کن.